Ekonomiyi ve Teknolojiyi müşteri memnuniyeti ile bir araya getiren, hedeflerinden ödün vermeden uygun tasarımlarla yurt içinde ve dışında çalışmakta olan ürünlerimiz bugünkü referanslarımızı teşkil etmektedir.

Hakkımızda

Kılavuz Döküm Sanayi 1940 yılında Hasan Kılavuz tarafından kurulmuştur. 1985 yılında İmes Sanayi sitesinde yerini alan Kılavuz Döküm en yüksek teknolojiye sahip tesislerinde, pik sfero, çelik paslanmaz, kızıl bronz ve alüminyum dökümleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra park-bahçe aksesuarları, park donanımları ve kaplamalarının imalatını yapıp müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Kılavuz Döküm Sanayi’nin ürünleri faaliyet alanlarında uygulanmakta olan her türlü ulusal ve uluslar arası standart ve normlara uygun olarak tüketiciyi koruma bilinci ile üretilmektedir.
Kılavuz Döküm Sanayi, ulusal pazarlara ve dünya pazarlarına ürün sunmakta olan siz sayın müşterilerimizin sürekli gelişen ve sürekli değişen teknolojik ve ekonomik beklentilerine;
– Daha hızlı,
– Daha güvenilir,
– Maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan ürün ve hizmetler sunmak için, tecrübeli ve uzman elemanları ile Türkiye’nin tüm bölgelerinden ve yurt dışından gelen talepleri karşılamaktadır.

Kılavuz Döküm Sanayi, sektöre doğru ve kaliteli ürünleri sunma imajını değerli müşterileri ile birlikte başarmanın her zaman mutluluğu ve gururu içinde olmuştur. Firmamız her geçen gün kendini yenileme ve daha iyiyi en uygun koşullarla sunma heyecanını yitirmeden çalışmayı ve sizlere hizmet etmeyi ilke edinmiştir.
Siz değerli müşterilerimiz sayesinde geldiği noktadan dolayı, sizlere teşekkür etmeyi bir borç biliriz.
KILAVUZ DÖKÜM SANAYİ olarak amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmet üretmektir. Hedeflediğimiz amaca ulaşmamız, hammadde alımından başlayarak teslimata kadar devam eden süreç içerisinde tüm birimlerin ve çalışanların katılımı ile sağlanır.

KILAVUZ DÖKÜM SANAYİ‘de; müşteri isteklerini zamanında ve istenildiği şekilde karşılamak, kaliteli ürün ve hizmet üretmek, verilere dayalı olarak kalitede sürekli iyileştirme ilkesine uymak ve kalitede güvenceyi sağlamak tüm personelin sorumluluğu ve görevidir.

KILAVUZ DÖKÜM SANAYİ; “ÜRETTİĞİN ÜRÜNÜ ÖNCE KENDİN BEĞEN, SONRA MÜŞTERİLERİNE SUN” sözünden yola çıkan, sektöründeki firmaların önünde yer almayı hedefleyen, topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmayı kendisine ilke edinen bir firmadır.

DÖKÜM VE MALZEME ÇEŞİTLERİMİZ: Pik, Sifero, Çelik, Paslanmaz, Kızıl ve Alüminyum dökümleri 1kg’dan 5000 kg’a kadar Kaliteli ve alaşımlı olarak firmamız tarafından dökülmektedir.

KILAVUZ DÖKÜM SANAYİ, gönderilen teknik resimler üzerinden dökülecek malzemelerin teknik resme göre, modellerini ve işlemlerini yapma kapasitesine de sahiptir.